Opieka IOR (R, S, IOR-3)

Testy urządzeń radiologicznych

Szkolenia z Ochrony Radiologicznej Pacjenta

  501 593 211

  501 338 480

Szkolenia - Ochrona Radiologiczna Pacjenta » E-lerning  • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej, osoby wykonujące badania i zabiegi lecznicze z wykorzystaniem promnieniowania jonizującego mogą  odbyć szkolenie z zakresu „Ochrony Radiologicznej Pacjenta”.
  • Szkolenie jest prowadzone drogą internetową w formie szkolenia na odległość, zgodnie z programem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 marca 2020 r. w sprawie szkoleń z dziedziny ochrony radiologicznej pacjenta (Dz.U.2020 poz.390).
  • Zgodnie  z art. 33n ust. 8 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe, osoby egzaminujące posiadają wyższe wykształcenie, wiedzę i doświadczenie zawodowe, zgodne z zakresem prowadzonych szkoleń, w szczególności w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta, jak również stosuje jednolity system organizacji szkolenia i egzaminu.
  • Szkolenie  z Ochrony Radiologicznej Pacjenta i egzamin jest ważny przez 5 lat.

 

Szkolenia w systemie E-learning

 

Nasza firma oferuje możliwość szkolenia z Ochrony Radiologicznej Pacjenta w formie stacjonarnej w Medyku w Katowicach lub na miejscu u klienta np. w szpitalu.

Szkolenie  z Ochrony Radiologicznej Pacjenta można odbyć także w systemie E-learning.

 

Przed egzaminem repetytorium.

Mamy mozliwość przyjechania na miejsce przy większej liczbie uczestników.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 501 593 211, 501 338 480

 

W ramach szkolenia z Ochrony Radiologicznej Pacjenta oferujemy Państwu ciekawe i merytoryczne wykłady, prowadzone przez praktyków, wykłady w wersji elektronicznej,  miłą atmosferę

  • Po naszym szkoleniu  z Ochrony Radiologicznej Pacjenta na egzaminie jest 100 % zdawalności.
  • Nie zwlekaj zapisz się do nas na szkolenie z Ochrony Radiologicznej Pacjenta lub zaproś nas do siebie. 

 

Zapisz się już dziś na szkolenie z Ochrony Radiologicznej Pacjenta » zapisz się